Buffo cross - stříbrný Víťa Šolc

29.08.2010 14:02

Dnes se v Teplicích nad Metují při příležitosti Horolezeckého filmového festivalu konal tradiční běh Teplickými skalami = Buffo cross. Při rekordní účasti přes 160 bežců měl BKL na startu dva své zástupce. Víťa Šolc nastoupil na start trochu unaven po stráveném festivalovém týdnu, ale rozhodně se neztratil a v juniorech vybojoval parádní 2. místo, celkově doběhl na 100. místě. Druhým zástupcem byl David Šrůtek, který obsadil pěkné 21. místo s časem 44:55 (o 1:40 pomalejším než loňský osobák), ale celkem spokojen. Výsledky snad budou brzy na redpoinťáckým stránkách nebo na stránkách polických lyžařů.

Opět máme zajímavé informace z Davidova sportesteru. Závod je dlouhý 10,5 km a prvních 2,4 km a posledních 2,3km je po silnici a ne nikoliv, jak se říká první a poslední kilák. Mezi skalami na Sibiři trochu družice nestíhali a tak tam najdete hluchá místa. Snad to Garmin dopočítal dobře, ale čas sedí určitě. Budou chybět údaje o tepovce, protože David běžel bez hrudního pásu. Mrkněte na závod v google earth.