Fotky z vesnického přeboru v gymnastice

25.05.2011 22:16

Také se značným zpožděním, ale přeci, vkládám fotky z vesnického přeboru v gymnastice z Nového Města nad Metují, kde naše žákyně statečně bojovaly a získaly pro náš klub cenné body do celkového hodnocení.

Chef

Zpět

Fotogalerie: Fotky z vesnického přeboru v gymnastice

/album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-001-jpg/ /album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-002-jpg/ /album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-003-jpg/ /album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-004-jpg/ /album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-005-jpg/ /album/fotogalerie-fotky-z-vesnickeho-preboru-v-gymnastice/gymnastika-006-jpg/