Karlov - Bieg Pabla

17.02.2013 22:30

V sobotu se na Karlově konal 4. ročník Miedzynarodowego biegu narciarskiego im. Franciszka Pabla o Puchar Gór Stolowych.

Po úterním sněžení, kdy trochu připadlo, se pořadatelé rozhodli uspořádat závod na stejných tratích jako loni. Trochu jim práci znepříjemnila prasata, která jim do pátečního rána na některých místech louky přeorala trať. To ještě naštěstí pořadatelé zvládli zaházet. Bohužel na některých místech v lese to bylo pro malou vrstvu sněhu horší a na několika místech lezly kameny(já naštěstí už od středy, kdy jsem celou trať projel, věděl moc dobře, kde si dát pozor).

Ač jsme měli závody téměř za humny, tak byla machovská účast minimální. Přesto jsme všichni 4 machovští závodníci dosáhli na stupně vítězů. Z vítězství se radovali sourozenci Jan a Barbora Johnovi, stříbro bral David Šrůtek a bronz na nejkratší trati Barbora Šrůtková.

Bohužel pořadatelé asi čekali na poslední závodníky, kteří trať projeli za téměř tři hodiny a tak vyhlášení proběhlo až po třetí hodině, což pro ty, co zůstali na vyhlášení, bylo takřka nekonečné (pro děti čtyři hodiny čekání).

výsledky na:https://www.biegpabla.pl/

David

 

Zpět