Krajský přebor v Trutnově

16.01.2010 20:15

Na golfovém hřišti v Mladých Bukách u Trutnova se v sobotu uskutečnil přebor Královéhradeckého kraje v běhu na lyžích klasickou technikou a součastně otevřený závod Trutnovská Krakonošova 12. Závod probíhal při teplotě -3 °C a za nečekaně špatných sněhových podmínek, když v Mladých Bukách bylo sotva 10 cm sněhu. BKL Machov reprezentovali tři borci. Ve starších žácích na trati 3km Matěj Šváb, který obsadil 18. místo v přeboru a 20. celkově. V kategorii mužů do 40 let David Šrůtek, který na trati 12km obsadil 6. místo v přeboru a 7. celkově. No a nakonec byl také na trati 12km v kategorii veteránů nad 40 let Michal Ducháč 5. v přeboru a 6. celkově. David s Michalem si bez problémů i pro příští rok vyjeli druhou výkonnostní třídu.