Michal Ducháč 4. na MČR

02.03.2011 19:04

Nepopulární čtvrté místo vybojoval v neděli Michal Ducháč na MČR veteránů, které bylo součástí Šumavského skimaratonu. Téměř celou trať bojoval Michal o bronz s Tomášem Čadou, ale bohužel mu nakonec k medaili chyběla minutka. Přesto děkujeme Michalovi za dobrou reprezentaci klubu a přejeme hodně zdaru na sobotním Biegu Piastow na 50km klasicky (Davidovi poté v neděli na 50km volně).

David Šrůtek s Markem Kinclem vyrazili v neděli (letos poněkolikáté) na VIII. díl SNS do Jakuszyc, kde jsou parádní podmínky pro lyžování. Kluci si dali 20km volně. David si myslel, že byl celkově 2. a ve finiši o 0,5metru před domácím závodníkem Robertem Faronem, což mu potvrdil i vítěz závodu Petr Pavel. Leč nakonec podle polských rozhodčí David prohrál finiš o 2. místo o celou sekundu :-(. Marek skončil na 9. místě.