Ohlednutí: sport kemp BKLM na Janovičkách + FOTO

21.07.2013 12:32

V termínu 15.-18.7.2013 jsme pro starší děti uspořádali sportovní kemp na chatě Veba na Janovičkách. Kempu se zůčastnilo 10 sportovkyň a sportovců z BKL pod vedením Stanleyho a Davida Plného. Pro oba vedoucí zájezdu to byla velká výzva, ale vše proběhlo bez problémů a i bez použití fyzických trestů (mimo kliků a dřepů) si u dětí dokázali zjednat částečný respekt:-)

Program byl plný sportování i her. Ráno proběhla rozcvička, následně snídaně, při které David exceloval v přípravě čaje, potom se dopoledne vždy sportovalo - přeskoky přes laťky, chůze po laně, běh, slalom mezi tyčemi, přeskoky švihadla apod. Následoval oběd připravený od Blanky nebo paní Johnové. Odpoledne se šlo buď na výlet, nebo se hrály hry jako vybíjená, variace na volejbal, golf a nejobliběnější hra baseball. Nechybělo večerní opékání buřtů, diskotéka nebo stezka odvahy, která vedla cca 300 metrů od chaty. Na konci stezky byly 2 papíry připravené k podepsání se. První papír pro prďoly a druhý papír pro hrdiny o kus dál - všichni ale zvládli podepsat oba archy. Rozklepané podpisy uvidíte ve fotogalerii. Aź na jednu vyjímku všichni stezku zvládli sólo s lucernou v ruce, klobouk dolů. Mimo dětí měly z pobytu velkou radost asi i výrobci repelentů proti klíšťatům, kterým jsme výrazně zvedli tržby, jelikož spotřeba repelentů se blížila spotřebě nutely:-) 

Za neposlušnost nebo pozdní příchod na rozcvičku jsme již od začátku nekompromisně udělovali trestné dřepy nebo kliky. Největší adepti jich zvládli za celý pobyt určitě přes 100, i já si musel dát 40 kliků:-) Všichni se ale celkově chovali perfektně a tak jsme si pobyt náramně užili. Nakonec bych ještě vyhlásil největší hláškaře pobytu - Lukáše a Elišku, to byly velké hity...

Díky všem za účast a zásobování!

Tímto končím a jdu dohánět spánkové manko, děti totiž nešly utahat a stále se něco dělo, zato šéfové byli pěkně KO :-)

 

FOTO k prohlédnutí zde: bklmachov.rajce.net/Sportovni_kemp_BKL_Machov,_Janovicky_15.-18.7.2013

FOTO ke stažení zde: uloz.to/xunAiycE/2013-7-15-18-v-sport-kemp-bkl-machov-janovicky-zip

(STA)

Zpět

Diskusní téma: Ohlednutí: sport kemp BKLM na Janovičkách + FOTO

Datum 21.07.2013

Vložil Blanka

Titulek pro Drsňáky

Odpovědět

Kluci díky, vysmáté fotky a videa mluví za vše!