Ohlédnutí za valnou hromadou BKL Machov

09.04.2009 22:28

V pondělí, 06.04.2009, se uskutečnila plánovaná valná hromada našeho lyžařského klubu. K jednání se dostavil dostatek členů a tak celá valná hromada mohla proběhnout bez problémů. Na úvod byl minutou ticha vzdán hold našim zesnulým kamarádům-lyžařům. Poté se slova chopil David Šrůtek, který valnou hromadu slovně uváděl. Zazněla zde zpráva o činnosti klubu za uplynulý rok v podání Standy Jiráska str., která postihovala především rekonstrukce prováděné na můstcích na Hůrce a v neposlední řadě také úspěch s naším projektem u evropských fondů. Dále zde Standa ml. přednesl zprávu o sportovních výsledcích machováků v roce 2008. Ze všech je potřeba vyzdvihnout určitě Davida Šrůtka, který svými běžeckými výkony skvěle reprezentoval náš klub nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Zprávy o hospodaření se ujal Míra Šrůtek a z jeho úst také mimo jiné zazněla potěšující zpráva a sice ta, že náš klub skončil své hospodaření za rok 2008 v kladných číslech. Nakonec byl zvolen nový 9-ti členný výkonný výbor klubu na další období a to ve složení: Šrůtek Miroslav, Šváb Pavel, Čejchanová Hana, Plný Olda, Novák Ondřej, Šrůtek David, Kubín Jaroslav, Jirásek Stanislav ml., Jirásek Stanislav str. Zárověň se místopředsedou klubu stal Šrůtek Miroslav a předsedou klubu byl opětovně zvolen Jirásek Stanislav str. Následovala volná diskuze o možnostech zatraktivnění našeho sportu pro mladé lidi a především pro děti. Padlo zde několik návrhů jako například uspořádání letního tábora v sousedním Polsku se zábavně-spotovním programem pro jeho účastníky apod.

Zpět