SKIDUATLON MACHOV-24.2.2010-výsledky

24.02.2010 21:20

Středeční odpoledne, plné rozbředlého sněhu, přivítalo v Dolečku lyžaře v premiérovém závodě SKIDUATLONU, coby krajského poháru KHK.Tento závod se jel v Machově poprvé v historii klubu.

Po dost velkém vyškrtání chybějících závodníků se závodu zúčastnilo 43 lyžníků z Trutnova,Police,Šp.Mlýna,Vrchlabí a domácích z Machova. Nakonec jsme se rozhodli spojit start žákyň starších se stejně starými žáky a po doběhu odstartovat společně dorost,ženy i muže. Zpětně musím říc, že jsme se rozhodli dobře. Odpolední čas a stmívání nás omezovalo a nevím nevím, jak by to dopadlo, kdyby se žákyně a žáci nevešli společně do připravených boxů a startovalo se více krát. Asi by muži dojížděli s čelovkou.... Skiduatlon prostě vyžaduje sobotu či neděli.

Závody proběhly bez protestů a úrazů. Trať byla připravena, jak jen to nejlépe šlo. Ale při teplotě 5°C nad nulou se bohužel nedá udržet ideální tvrdý povrch, snad jen salmiakem... Ale regulérnost nebyla v žádném případě porušena.

VÝSLEDKY: SKIDUATLON MACHOV 2010 - OFIC.VÝSLEDKOVÁ LISTINA.pdf (96,3 kB)

Děkuji všem, kteří přišli již v pondělí a úterý připravovat tratě, a nebylo té práce málo, a také rozhodčím za skvělou práci.

Chef 

Několik fotografií je ve složce FOTOGALERIE. Další fotky snad přibudou časem, jak nám je dobrovolníci zašlou. Předem děkujeme!

 

Zpět

Diskusní téma: SKIDUATLON MACHOV-24.2.2010-výsledky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.