Velký úspěch Machováků Davida Šrůtka a Marka Kincla

01.02.2009 16:37

Machovský závodník David Šrůtek obsadil tuto sobotu v hlavní kategorii celkově 8.místo na Orlickém půlmaratonu, který se jel volnou technikou. Prosadil se tak mezi absolutní závodnickou špičku, v čele s naším nejlepším biatlonistou Michalem Šlesingerem, který tento závod vyhrál. Druhý den nato odcestoval David spolu s Markem Kinclem na závody do Polska (běh majora Malinovského), které se jely na 20km taktéž volnou technikou a kde si David dojel celkově, tedy v absolutním pořadí všech závodníků, pro výborné 2. místo! Marek Kincl pak kraloval svým prvenstvím v kategorii mužů 30-40let a stal se tak amatérským mistrem Polska! "Zlotůwky" se tedy jen sypaly a my doufáme, že s nimi (s kluky, ne se zlatkami!) na některé z našich příštích lyžařských schůzí patřičně tyto výsledky oslavíme. Ještě jednou Davidovi i Márovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu v zahraničí!

Výsledky závodů ke stažení zde: běh majora malinovského Polsko.pdf (18,3 kB)

orlický půlmaraton 2009 vysledky.xls (101,5 kB)